👈 فروشگاه فایل 👉

مديريت كيفيت در شركت مارليك سان

ارتباط با ما

... دانلود ...

مديريت كيفيت در شركت مارليك سان

تحقيق مديريت كيفيت در شركت مارليك سان

 متشکل از 93 صفحه ، در قالب word  قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::

شركت مارليك سان در سال 1365 به منظور توليد انواع ميل بادامك خودرو تأسيس و با تجهيز كارگاههاي ريخته گري و ماشينكاري در سال 1368 به توليد اولين نوع ميل بادامك خود يعني ميل بادامك پيكان 1600 سي سي و ريخته گري انواع قطعات مهندسي اقدام نموده است.

اين شركت با پشتوانه نيروي انساني متخصص و با تجربه و دانش فني كافي و نيز با بهره گيري از ماشين آلات و تجهيزات مدرن توليد و آزمايشگاههاي كنترل كيفي مناسب، اين توانايي را دارد كه نياز خودرو سازي كشور را با ظرفيت بيش از 1000000 قطعه ميل بادامك در سال تأمين نمايد. و در حال حاضر اقدام به راه اندازي خطوط جديدي نموده تا علاوه بر افزايش ظرفيت توليد خود طي برنامه زمانبندي تا پايان 1385 حدود 10% محصولات توليدي را صادر نمايد.

وضعيت شركت در حال حاضر:

در حال حاضر ميل بادامك ماسينكاري شده پيكان cc1500 كه از سال 1369 توليد آن شروع شده بود در مرحله جايگزيني با ميل يادامك پيكان انژكتوري مي باشد.

توجه: توليد ميل بادامك رنو به علت اجراء سياست كاهش آلودگي متوقف شده است.

توليد ميل بادامك خام نيسان و پرايد به مرحله توليد انبوه ريخته گري رسيده همچنين توليد ميل بادامك ماشينكاري بصورت آزمايشي انجام و به مشتري تحويل گرديده

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت حسابداری ناب پاورپوینت آموزش ترك سيگار پاورپوینت کاهش و کنترل نشت در بدنه و پی سد خاکی بررسی نقش اطلاعات حسابداری در کاهش عدم تقارن اطلاعاتی در بورس اوراق بهادار تهران پاورپوینت شركتهاي دانش بنيان