👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت سيستم

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت سيستم

دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت سيستم دارای 23 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد اسلاید : 23 اسلاید

فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:

1- هدفمندي هدفمندي جزئي از ويژگي هاي هر سيستم است. كليه سيستمهاي طبيعي از روشهاي مختلف در صدد برآورده ساختن اهداف معين شده خود هستند. تعيين اهداف سازمانها به عنوان سيستمهاي اجتماعي كار دشواري است. چرچمن مي گويد: هدف سيستم آن چيزي است كه از فعاليتها و عمليات اجرايي آن كاملا مجزاست. ويژگي هاي سيستم 2- گرايش به فنا(آنتروپي) گرايش به فنا، كهولت و بي نظمي حالتي است كه در همه سيستمها وجود دارد. اگر سيستم به حال خود رها شود و هيچ داده يا انرژي از عوامل بيروني دريافت نكند رو به بي نظمي خواهد رفت. اگر در سيستمي سرعت بي نظمي رو به افزايش باشد به آن آنتروپي مثبت گويند. اگر سيستمي با بي نظمي مبارزه كند به آن آنتروپي منفي گويند. 3- گرايش به كمال و رشد و توسعه: سيستم ها تحت تاثير دو نيروي متضاد هستند:

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت سیستم های اقتصادی درعلم اقتصاد، پاورپوینت طبقه بندي عمليات در بودجه ايران بررسی چگونگی پیدایش زمین و حیات بر روی آن فیلم آموزش کامل درس سوم زبان انگلیسی هفتم (My age: سن من) بررسی موضوع ایران در عصر عباسیان