👈 فروشگاه فایل 👉

نقش پيامبران درراهبري انسانها

ارتباط با ما

... دانلود ...

نقش پيامبران درراهبري انسانها

تحقیق نقش پيامبران درراهبري انسانها

 متشکل از 70 صفحه ، در قالب word  قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::

مقدمه : 

بولد وزرهاي بزرگ وقوي كه در راه سازي مورد استفاده قرار مي گيرد و كارهاي مختلف و مهمي انجام مي دهد شاهد بزرگ علم ودانش مهندسي آن است .وبايد گفت سازنده ي آن به خوبي از قوانين مكانيك نسبت آلياژها1 و فرمولهاي فيزيكي با خبر بوده است تمام ساختارهاي بشر نيز از هوش واستعداد سازنده آن حكايت مي كند وهر چه محصول عاليتر و دقيق تر باشد نشان مي دهد كه دانش سازنده ي آن كاملتر است . 

عظمت واسرار جهان آفرينش با ساختمان يك بولدوزر ، ويا با ساير ساخته هاي بشر ، قابل مقايسه نيست دقائق بيشماري كه از موجودات جهان به كار رفته است علم بي پايان خدا را درنظر ها مجسم مي سازد . اكنون در مثال هاي زير دقت فرماييد . 

1- نيوتن مي گويد ما با مطالعه ي ساختمان گوش و چشم مي فهميم كه سازنده ي گوش ، قوانين مربوط به صورت ، را كاملا مي دانسته است و سازنده ي چشم از قوانين پيچيده مربوط به نور و رويت باخبر بوده است وازمطالعه در نظام آسمانها به حقيقت بزرگي كه آنها را با نظم مخصوص اداره مي كند ، پي مي بريم.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت بولدوزر چگونه توانستم با ورزش کردن اضطراب دانش آموزانم را رفع کنم؟ پاورپوینت اندازه گيری در علوم و ابزارهای آن آرمان هاي حكومت از ديدگاه امام علي کنکور ارشد